Heykel Teslimat ve İade

Heykel Teslimat ve İade

Bu web sitesi Doğan Sanat Heykel Atölyesi için hizmet vermekte olup, atölyemizde yaptırdığınız heykel siparişinin teslimatı ve kurulum işlemleri, ilk anlaşma esnasında görüşülür ve karşılıklı karara bağlanır. Üretici olarak, teslimatın atölyemiz tarafından verilecek bilgiler ışığında sağlanmasını tavsiye etmekteyiz. Çünkü yapılan ürünün hangi maddeden olduğunu ve bu maddenin dış etkenlere karşı ne kadar dayanıklı olduğunu iyi bilmekteyiz. Bu açıdan eğer sipariş vermek isteyen müşterilerimizden birisi iseniz, diğer konularda olduğu gibi teslimat konusunda da bize güvenin ve ürün anlaşma aşamasında sizlere vereceğimiz teslimat şartlarına bağlı kalınız.

Atölyemizde hazırladığımız heykel çalışmalarını oldukça uzun süren, yorucu bir süreçten geçmektedir. Bu işlemlerin büyük deneyimler gerektiren ve oldukça masraflı olduğunu hatırlatarak, yaptığımız herhangi bir ürünün iadesinin söz konusu olmadığını hatırlatmak isteriz. Bizler, yapacağımız her ürün için detaylıca bilgi verir ve karşılıklı sözleşme yolu ile işlerimize başlamaktayız.

Ana Sayfa Gizlilik Sözleşmesi Referanslar Atölyemiz İletişim Kullanım Koşulları Teslimat ve İade

Müşteri Hattımız 08:00 ile 22:00 Arasında Aktiftir. Bilgi İçin E-Posta: bilgi@doganheykel.com | Telefon : 0535 607 04 77

Heykel Teslimat ve İade - Copyright 2019 ©

Heykel İmalatı Facebook Heykel İmalatı İnstagram Heykel İmalatı Youtube Heykel İmalatı Whatsapp