Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Bu web sitesinde sunulan hizmetler Doğan Sanat Heykel Atölyesi Heykeltraş Volkan DOĞAN (kısaca "Doğan Sanat" olarak anılacaktır) tarafından sağlanmaktadır ve sitenin yasal sahibi Doğan Sanat olup, site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Doğan Sanat'a aittir.

İşbu kullanım koşullarını Doğan Sanat gerektiği zaman değiştirebilir; ancak bu değişiklikler düzenli olarak bu web sitesinde yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır.

Sitemiz hizmetlerinden yararlanan ve bu siteye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, Doğan Sanat tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

Doğan Sanat, bu sitede yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Hizmetlerin Kapsamı

Doğan Sanat'ın, bu site üzerinden sunacağı hizmetler genel itibariyle daha önceden hazırlanan ve satış işlemi tamamlanan işlerden oluşmakta olup, bu çalışmalar örnek olarak gösterilmesi amacıyla sitede yayınlanmaktadır.

Bu web sitesi üzerinden herhangi bir e-ticaret yada siparişle satış işlemi yapılmamakta olup, sadece resim galeri ve benzer ürün örneği teşkil etmesi için kurulmuştur.

Doğan Sanat'ın, bu internet sitesi üzerinden vereceği hizmetler sınırlı sayıda olmamak üzere; Doğan Sanat'a ait www.heykelimalati.com adresinde sunulan heykel ürünlerinin; kullanıcılar tarafından gerekli sözleşmeler hazırlandıktan sonra, sözleşmede kurulum dahil ise hazırlanan ürünün kurulumunu yapmakta sorumludur. Kısacası satış işlemi site üzerinden değil, tamamen yapılacak görüşme sonrası belirlenecektir.

Doğan Sanat, site üzerinden sunacağı hizmetlerin kapsamını ve niteliğini belirlemekte tamamen serbest olup, hizmetlere ilişkin olarak yapacağı değişiklikleri sitede yayınlamasıyla yürürlüğe koymuş sayılır.

Web sitede yayınlanan tüm resimler ve içerikler tamamen Doğan Sanat tarafından üretilip tasarlanıp yayınlanmaktadır. Bu itibarla bu resim ve içeriklerin kullanım hakları sadece Doğan Sanat'a aittir. Doğan Sanat'a ait web siteler haricinde hiç bir sitede kullanılması yasaktır.

Ana Sayfa Gizlilik Sözleşmesi Referanslar Atölyemiz İletişim Kullanım Koşulları Teslimat ve İade

Müşteri Hattımız 08:00 ile 22:00 Arasında Aktiftir. Bilgi İçin E-Posta: bilgi@doganheykel.com | Telefon : 0535 607 04 77

Kullanım Koşulları - Copyright 2019 ©

Heykel İmalatı Facebook Heykel İmalatı İnstagram Heykel İmalatı Youtube Heykel İmalatı Whatsapp